دوره زبان انگلیسی در سوئد، با جذاب ترین و بی نظیرترین شرایط
دوره زبان انگلیسی در سوئد به عنوان تحصیلات دانشگاهی محسوب می شود و به دانشجو ویزای تحصیلی تعلق می گیرد، به همین علت، برای اکثر متقاضیان تحصیل در کشورهای اروپایی و مخصوصا کشور سوئد، فرصتی طلایی برای یادگیری این زبان مهم به شمار می رود. این کشور، که در منطقه اسکاندیناوی قرار دارد، کشوری سرد با ۹ میلیون جمعیت می باشد که چند درصد از جمعیت آن را مهاجران آسیایی و آفریقایی تشکیل می دهند. پایتخت سوئد شهر استکهلم است؛ شهری مدرن و زیبا، با آب و هوایی معتدل و پاک و پیشرفتی مطلوب. یکی از بهترین دلایل مهاجرت به این کشور توسعه یافته، ادامه تحصیل و گذراندن دوره زبان انگلیسی در سوئد می باشد. موسسه سفیران آتیه نگر دارای مجوز رسمی از وزارت علوم، جهت اعزام دانشجو به کشور سوئد می باشد. این شرکت، یکی از برترین و مهمترین شرکت های مجاز در اعزام دانشجو به کشور سوئد می باشد. سوئد، پایتخت اسکاندیناوی و یکی از سه کشور ثروتمند‌ قاره‌ی سبز به شمار می رود، که با دارا بودن ۳ دانشگاه در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان، به عنوان یکی از پایتخت های فرهنگی ایرانیان در خارج از کشور می باشد.


دوره زبان انگلیسی سوئد ؛ موقعیتی ویژه و استثنایی
بسیاری از دانشجویان ایرانی، مشتاق تحصیل در ۳ قطب بزرگ تولید دانش و بهبود اقتصاد، در منطقه‌ی اسکاندیناوی، یعنی دانشگاه سلطنتی «استکهلم» (KTH.SE)، دانشگاه «اوپسالا» (UU.se) و دانشگاه «استکهلم» (su.se) هستند. دانشگاه «اوپسالا»، دارای دانشکده زبان های ایرانی است و در طول چندین دهه، به عنوان قطب آموزش تخصصی زبان و ادبیات ایران در اروپا محسوب می شود. بنابراین، می توان به جرات سوئد را یکی از پایتخت های ایرانیان در اروپا بدانیم. با شروع سال ۱۳۹۰، شرکت سفیران آتیه نگر شمال فعالیت رسمی و مجاز خود را در زمینه ی اعزام دانشجو به کشور سوئد شروع کرد. این شرکت، در اعزام دانشجویان ایرانی برای حضور در دوره زبان انگلیسی در سوئد، نقش موثری را ایفا می کند.

دوره زبان انگلیسی سوئد

شرایط ادامه تحصیل در کشور سوئد
کسانی که می خواهند در رشته مورد علاقه خود در دانشگاه های سوئد تحصیل کنند، باید دارای مدرک زبان باشند. اکثر رشته ها به جز پزشکی و پرستاری در مقطع فوق لیسانس؛ به زبان انگلیسی تدریس می شوند. و در مقطع لیسانس نیز تعداد کمی از رشته های فنی، به زبان انگلیسی ارائه می شوند. بنابراین؛ شما با آیلتس ۶.۵ که حداقل مهارت آن ۶ باشد، یا شرکت در دوره زبان انگلیسی در سوئد، می توانید مشغول به ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود شوید. شرکت در دوره زبان انگلیسی در سوئد، موقعیتی بسیار استثنایی برای افرادی است که قصد ادامه تحصیل در این کشور زیبا و مدرن را دارند.

چرا نباید دوره زبان انگلیسی در سوئد را از دست بدهیم؟
برگزاری دوره زبان انگلیسی در سوئد، یکی از فرصت های استثنایی برای آموزش زبان انگلیسی می باشد. موسسه سفیران آتیه نگر، با داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم، جهت اعزام دانشجو به کشور سوئد و سال ها تجربه و تلاش موفق در زمینه برگزاری دوره زبان انگلیسی در سوئد، توانسته گام مهمی در راستای تحقق استعداد و ارتقای سطح دانش و پیشرفت دانشجویان خلاق و پرتلاش ایرانی بردارد. به دلیل اینکه شرکت در دوره زبان انگلیسی در سوئد، به عنوان تحصیلات دانشگاهی به شما می رود و به دانشجو ویزای تحصیلی تحقق می گیرد، این دوره فرصت جذابی برای آموختن زبان انگلیسی می باشد.
ادامه تحصیل در کشور سوئد


اهداف مهم شرکت سفیران آتیه نگر
-سال ها تجربه و تلاش موفق در زمینه برگزاری دوره زبان انگلیسی در سوئد
-برخورداری از برترین، کارآزموده ترین و مجرب ترین مشاورین متخصص در زمینه حقوق بین الملل
-برخورداری از مشاورین مجرب، رسمی و متخصص در زمینه مهاجرت تحصیلی و غیرتحصیلی
-توانایی و قابلیت بالا جهت اخذ ویزای تحصیلی و کاری
-توانایی ارائه بهترین راهکارها و روش ها با در نظر گرفتن تمام شرایط شما
-دارا بودن اطلاعات به روز و موثق از قوانین کشورهای مختلف جهت اخذ ویزا
و…


مزایای شرکت در دوره زبان انگلیسی در سوئد
به طور خلاصه، برگزاری دوره زبان انگلیسی در سوئد، توسط شرکت سفیران آتیه نگر شمال، مزایای فوق العاده و بی نظیری دارد؛ ازجمله:
-دوره زبان انگلیسی سوئد، جزء دوره های دانشگاهی به حساب می آید (دوره مؤسسه زبان یا کالج نیست) و با پذیرش در این دوره ها می توان ویزای تحصیلی سوئد را اخذ کرد.
-افرادی که در دوره زبان انگلیسی در سوئد، شرکت می کنند، دانشجو به شمار می روند و بنابراین، به راحتی می توانند در این کشور به ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود بپردازند. این افراد، می توانند ویزای خود را، در صورت ادامه تحصیل در دانشگاه و یا دریافت پیشنهاد کار رسمی، برای زمان ۴ سال تمدید کنند.
-متقاضیان می توانند برای همسر و فرزندان خود نیز ویزای همراه دریافت کنند.
-فرزندان متقاضیان با رده سنی ۴ تا ۱۷ سال امکان ادامه تحصیل در سوئد را به صورت رایگان دارند.
– متقاضیان می توانند همزمان با گذراندن دوره های آموزش زبان انگلیسی در سوئد، به کار مشغول شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست